• 26.10.2021 11:36

Зустріч з вихователями закладів дошкільної освіти

Чер 17, 2021

17 червня 2021 р. відбулася зустріч КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради з вихователями закладів дошкільної освіти на тему: «Робота з відео».

Учасники зустрічі отримали інформацію про поняття відео, розглянули деякі його характеристики.

В практичній частині працювали з такими програмами для редагування відео як:

• FormatFactory
  • ВідеоМОНТАЖ

Учасники набули практичні навики по зміні формату відеофайлів, також засвоїли базові прийоми по обробці відео. Навчилися обрізати відео на окремі частини, з’єднувати декілька відеофайлів в один, заміняти аудіо доріжку, додавати текст та титри, експортувати готовий проект, попрацювали з переходами, кадруванням, різноманітними ефектами, застосували технологію хромакей.

Як результат, в кінці зустрічі для закріплення практичних умінь, учасниками самостійно було створено слайд-шоу.

Також були надані рекомендації по використанню сучасних форматів, контейнерів та кодеків.

До зустрічі!