• 26.10.2021 12:35

Засідання професійної спільноти вчителів англійської мови

Вер 24, 2021

Стратегічною метою впровадження концепції Нової української школи є формування компетентностей здобувачів освіти, потрібних їм для успішної самореалізації в суспільстві. Однією із ключових компетентностей, які потрібно формувати є володіння іноземною. Перед предметом «Іноземна мова» стоять завдання, які повинен вирішувати сучасний вчитель, який володіє різноманітними технологіями навчання, знає психолого-педагогічні особливості учнів та  орієнтується в нормативно-правовій базі.

Відповідно до плану Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради 23 вересня 2021 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів англійської мови закладів  загальної середньої освіти.

Юлія Янкова, психолог Центру акцентувала увагу на нормативних документах, що регулюють професійну діяльність педагогів, впровадження змін у іншомовній освіті, важливість впливу вчителя на розвиток у позитивної мотивації у школярів до вивчення іноземної мови та формування здатності і  готовності до іншомовного навчання впродовж життя.

Юлія Підопригора,  керівник професійної спільноти вчителів англійської мови детально зупинилася на питаннях оцінювання результатів навчальних досягнень учнів 1-4 класів Нової української школи у 2021-2022 н.р. Наголосила на питаннях заповнення класного журналу учнів 1-4 та 5-11 класів закладів загальної середньої освіти.

В ході заходу обговорено проблемні питання щодо реалізації інноваційного освітнього проєкту  всеукраїнського рівня, зокрема організація освітнього процесу у першому адаптивному циклі 5 класах закладів загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах  реалізації концепції «Нова українська школа».

По завершенню заходу педагоги висловили ідеї щодо формату та тематики проведення наступних засідань.