• 17.10.2021 03:25

Засідання професійної спільноти учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Вер 24, 2021

На засіданні  професійної спільноти учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, що відбулася 24 вересня було детально розглянуто питання компетентнісно орієнтованого підходу у реалізації мовно-літературної освітньої галузі у 2021-2022 навчальному році.

Оксана Корнієнко, керівник професійної спільноти учителів української мови та літератури, Тетяна Завгородня, керівник професійної спільноти учителів зарубіжної літератури, довели до відома присутніх методичні рекомендації щодо викладання предметів у новому навчальному році та радили  спланувати діяльність методичних об’єднань учителів-філологів з урахуванням сучасних вимог, рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Сумського ОІППО щодо вивчення української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти.

Раїса Прилєпа, директор КУ ЦПРПП, відмітила, що професійний стандарт учителя є орієнтиром для професійного розвитку педпрацівника, радила продовжувати формувати ключові компетентності учнів, які сприятимуть реалізації мети базової загальної середньої освіти. Окрему увагу звернули на методичні рекомендації щодо особливостей організації освітнього процесу у 5 класах закладів загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», за яким розпочали працювати учні та вчителі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., що є учасниками інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня.