• 17.01.2022 23:01

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Комунальна установа Краснопільської селищної ради

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива”

Тра 17, 2021

 Із таким слоганом Державна служба якості освіти України та її територіальні органи запустили інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах!

У межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) створена дана  компанія. Вона хоче донести, що якісна школа є результатом спільних зусиль абсолютно всіх учасників та учасниць освітнього процесу.

Якщо проаналізувати дослідження «Думки вчителів, керівників шкіл, освітніх експертів, учнів та їхніх батьків щодо якості освіти», комфортне освітнє середовище і позитивний мікроклімат виокремлено серед важливих чинників якісної освіти то критеріями, що вказують на якісну школу, здобувачі освіти обрали:

– доброзичливі взаємини між учнівством та вчительством (78%);

–  цікаві уроки (54%);

– професійність учительства (47%);

– доброзичливі взаємини між учнями (41%);

– почуваються безпечно в школі (37%).

(Підсумки дослідження «Думки вчителів, керівників шкіл, освітніх експертів, учнів та їхніх батьків щодо якості освіти», який містить рекомендації для шкіл, доступний за покликанням https://bit.ly/3g82v1N )

Державна служба якості освіти України створила інформаційний ресурс https://qualityeducation.org.ua/ та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *