• 17.10.2021 03:04

Вітаємо з перемогою!

Кві 22, 2021

Із метою піднесення ролі фізичного виховання, виявлення творчих вчителів фізичної культури, розвитку шкільного футболу та популяризації засад здорового способу життя в період із 15.03.2021 до 10.04.2021 було проведено І етап  Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Члени журі переглянули відеоуроки конкурсантів та ознайомилися з методичними матеріалами, над якими працюють учителі.

За рішенням журі, у ІІ (обласному) турі конкурсу Краснопільщину  буде представляти Шумейко Віктор Олексійович, учитель фізичної культури Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який став переможцем I (регіонального) туру Конкурсу в номінації «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Вітаємо  Віктора Олексійовича та адміністрацію школи з вагомим досягненням з прекрасним результатом! Зичимо міцного здоров’я, щастя, сили і наснаги та перемоги в наступному турі! Хай кожен день приносить радість та задоволення, а Ваші щирість і талант знаходять відгук у дитячих серцях!