• 17.10.2021 03:41

Відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, що опікуються виховною роботою.

Вер 15, 2021

Відповідно до плану роботи  Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Краснопільської селищної ради 15 вересня 2021 року відбулася семінар-нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, що опікуються виховною роботою.

Раїса Прилєпа, директор КУ ЦПРПП, зосередила увагу присутніх на тому, що виховний процес має стати невід’ємною складовою всього освітнього процесу, проходячи наскрізно як через навчальні предмети, так і систему позакласної роботи, роботи  органів учнівського самоврядування,  взаємодії з батьками, громадськими організаціями та державними установами, й  орієнтуватися на загальнолюдські цінності.

Юлія Янкова, психолог Центру, відзначила актуальність організації в закладах освіти відповідної профілактичної роботи щодо запобігання та протидії булінгу. Наголосила  на необхідності надання можливості дітям з особливими освітніми потребами активної участі в житті колективу закладу освіти, повноцінного соціального життя, що є необхідною умовою комфортного навчання кожної особистості.

Наталія Кузіна,  провідний спеціаліст відділу освіти Краснопільської селищної ради, наголосила на доцільності поєднання в закладах освіти виховної роботи та співпраці з суб’єктами соціальної сфери щодо виховання та захисту прав дітей, окреслила основні напрямки взаємодії.

Валентина Борщ, заступник директора з виховної роботи Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник міжшкільної професійної спільноти заступників директорів з навчально-виховної роботи, що опікуються виховною роботою, розповіла про планування виховної роботи в закладі, систему виховної роботи з національно-патріотичного виховання через впровадження новітніх освітніх технологій та зазначила, що національно-патріотичне виховання  є пріоритетним аспектом виховної роботи в школі, зорієнтованим на українську культуру, мову, національно-патріотичні традиції.

Тетяна Лебеденко, директор Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, охарактеризувала стан та перспективи роботи гуртків, довела до відома присутніх план роботи ЦДЮТ на новий навчальний рік, познайомила з циклограмою та положеннями фестивалів та конкурсів дитячої творчості.

Валентин Томурко,  інспектор ювенальної превенції Сумського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області старший лейтенант поліції, зазначив, що варто згрупувати всі зусилля для підтримки емоційного благополуччя та збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу.

Людмила Дяговець, головний спеціаліст Служби у справах дітей Краснопільської селищної ради,  розповіла про роботу щодо захисту прав дітейта відмітила актуальність співпраці служби у справах дітей та закладів загальної середньої освіти .

По завершенню роботи учасники поділилися враженнями та власними думками щодо проведеної зустрічі.

У результаті анкетування зазначили  пропозиції та ідеї майбутньої співпраці.