• 17.10.2021 03:29

Участь у нараді з керівниками ЗДО

Тра 24, 2021

Працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників Краснопільської селищної ради взяли участь в нараді, на якій  було обговорено важливі питання розвитку дошкілля щодо впровадження оновленого Базового компонента дошкільної освіти.

Під час зустрічі Раїса Прилєпа, директор ЦПРПП, акцентувала увагу на загальних тенденціях розвитку дошкільної освіти, ключових показниках якості дошкільної освіти, особливості розвитку сучасних дошкільнят, особливості організації та здійснення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

Про організацію навчання дітей із особливими освітніми потребами у спеціальних групах ЗДО, забезпечення індивідуалізації освітнього процесу для таких дітей, складання індивідуальної програми розвитку розповіла Юлія Янкова, психолог ЦПРПП. Крім того, була  зосереджена увага присутніх на плануванні роботи практичних психологів ЗДО у наступному навчальному році щодо внесення змін у річні плани роботи, доповнивши їх питаннями профілактики серед учителів і учнів конфліктів, COVID-булінгу, дискримінації і стигматизації інфікованих або тих, хто перехворів на COVID-19, підвищення стресостійкості педагогів і учнів, формування  позитивних життєвих перспектив, роботи з депресивними станами, організації  психологічного супроводу дистанційного навчання, створення в закладі освіти груп допомоги й самодопомоги серед учнів, батьків і педагогічних працівників

Сергій Кулинець, консультант ЦПРПП, зазначив,що цифрова культура педагога – вміння працювати з сучасною цифровою технікою і володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями. Щоб покращити цифрову грамотність педагогічних працівників ЗДО було запропоновано онлайн- тестування, за результатами якого буде проведено практичні заняття.

На поставлені питання освітяни отримали відповіді, практичні рекомендації.

Дошкільна освіта змінюється. Вона модернізується. Наше завдання – створити можливості та надати доступ до якісної дошкільної освіти.