• 17.10.2021 02:22

Участь у нараді керівників закладів загальної середньої освіти

Тра 19, 2021

У роботі наради для директорів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради, що відбулася 19 травня 2021 року, взяли участь працівники Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

У ході зустрічі Раїса Прилєпа, директор ЦПРПП, увагу присутніх акцентувала на новинках в законодавстві про загальну середню освіту, тривалості 2020/2021 навчального року та обов’язковому дотриманні норми закону закладами освіти в плані виконання 175 навчальних днів, звільнення випускників 9 та 11 класів від проходження державної підсумкової атестації, нагородження медалями, дотримання керівниками закладів освіти статті 30 Закону України «Про освіту».

Юлія Янкова, психолог Центру, детально зупинилась на питаннях нормативно-правового забезпечення  щодо організації інклюзивного та індивідуального навчання в закладах загальної середньої освіти.

Відповідно до нового професійного стандарту серед переліку компетентностей, якими має володіти сучасний учитель, є інноваційна. Вона передбачає вміння педагога застосувати  різні підходи до розв’язання  проблем, використовувати інновації у професійній діяльності. Із метою вивчення запитів та потреб педагогічних працівників закладів освіти щодо вдосконалення практичних навичок  та здобуття нових  знань в роботі з сервісами педагогічним колективам було запропоновано заповнити анкету, яку підготував Сергій Кулинець, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Розглядалися на нараді і ряд інших питань, пов’язаних із підготовкою до завершення поточного навчального року, організації навчально-виховного процесу, перспектив та новацій  нового навчального року, тощо.