• 26.10.2021 11:26

Семінар-нарада заступників з навчально-виховної роботи

Тра 14, 2021

14 травня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників Краснопільської селищної ради проведено семінар-нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

Під час семінару працівники Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради акцентували увагу на новинках в законодавстві про загальну середню освіту, ключових моментах, що стосуються завершення 2020-2021  навчального року, веденні обов’язкової шкільної документації та інших актуальних питаннях організації навчально-виховного процесу( виконання освітніх програм, навчальних планів тощо).

Серед питань, якими опікуються заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти, значне місце займає підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Спеціалісти Центру опрацювали з учасниками наради Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зосередили увагу на особливостях підвищення кваліфікації педагогічних працівників.