• 17.10.2021 03:59

Семінар-нарада з представниками управління Державної служби якості освіти

Чер 17, 2021

Про розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах  йшлося на зустрічі директорів шкіл Краснопільської громади та їх заступників із працівниками управління Державної служби якості освіти у Сумській області 17 червня 2021 року, в якій взяли участь працівники Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради.

Юшко Наталія Вікторівна, заступник начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту  управління Державної служби якості освіти, акцентувала увагу присутніх на важливості розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, що формується закладом. Саме процеси навчання та управління школою можуть якісно вдосконалюватися педагогічним колективом та адміністрацією закладу. Стратегія розвитку закладу освіти повинна враховувати пропозиції всіх зацікавлених сторін, де сучасне освітнє середовище забезпечить учням доступну, якісну й ефективну освіту відповідно до запитів.

На окремих особливостях проведення інституційного аудиту зупинилася Корж Тетяна Сергіївна, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту. Ніколаєнко Світлана Петрівна, завідувач сектору роботи з експертами, запропонувала присутнім створити модель якісного навчального закладу освіти.

У період реформування та оновлення освіти Центр професійного розвитку педагогічних працівників є додатковою можливістю саморозвитку, що сприятиме професійному зростанню педагогів закладів освіти громади, допомагатиме  рухатися вперед через взаємодію.

Всі бажаючі  мали змогу задати запитання та отримати відповіді.