• 26.10.2021 11:25

Розфарбованого строкатими барвами літа!

Чер 14, 2021

Шановні колеги!

Попереду 56 цікавих  днів! Використайте цю можливість, щоб зробити Ваш відпочинок максимум комфортним та незабутнім!

Ніколи не пізно почати робити те, чого хотілося раніше.

Поменше працюйте! Більше відпочивайте, просто розслабляйтеся, дрімайте, подорожуйте, мандруйте,  розмовляйте, усміхайтеся!

Долучіться до активних пригод та нових знайомств! Замість слів  «урок», «план», «розклад»,  «журнал»,  вживайте слова «відпочинок», «подорож», «море», «курорт», «сонце», «друзі»!

Спрагло пізнавайте нове, навіть якщо воно здається недосяжним, знаходьте справжніх друзів та наповнюйте своє життя цікавими пригодами! Згодом, ці теплі спогади будуть зігрівати серце.

Спонтанності, емоцій та насолоди від затишних вечірніх балачок та посиденьок, від єднання з природою та  розфарбованого строкатими барвами літа!

Усе це просто необхідно для відновлення сил, перезавантаження,  підвищення самооцінки,   щоб  наступний рік розпочати з натхненням та новими цікавими  ідеями.

Міцного здоров’я  Вам та  змістовного відпочинку!

З великою повагою до вашої праці працівники Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради