• 26.10.2021 11:15

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Комунальна установа Краснопільської селищної ради

Онлайн-нарада фахівців психологічної служби

Кві 22, 2021
Онлайн-нарада фахівців психологічної служби

14 квітня 2021 року на базі Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради проведено нараду для практичних психологів та соціальних педагогівзакладів освіти Краснопільської селищної радиу форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom.

Під час наради розглядалися питання нормативно-правового забезпечення діяльності фахівців психологічної служби, підготовки аналітичного звіту за результатами проведеної роботи у 2020/2021 навчальному році. У ході наради обговорювалося питання проведення в закладах освіти Тижня психології в умовах дистанційного навчання. Окрема увага була зосереджена на питанні організації та проведення профілактичної роботи, спрямованої на надання допомоги здобувачам освіти в усвідомленні ними життя як головної цінності та активізації самопізнання учнів через психологічну просвіту.    

Практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти взяли участь у обговоренні актуальних питань щодо забезпечення функціонування психологічної служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *