• 17.10.2021 03:37

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Комунальна установа Краснопільської селищної ради

НУШ: нові підручники матимуть електронні додатки

Чер 2, 2021
books

З 2022 року на конкурс подаватимуть комплекти навчальних матеріалів:паперовий підручник, електронні додаток для учня та методичний посібник для вчителя.

Про такі новації повідомив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков під час форуму “Україна 30. Освіта і наука”.

За його словами, новий підручник буде складатися з, власне, класичної паперової частини та двох електронних додатків — для вчителя та учня.

“Сучасний підручник має складатися з комплекту: паперового класичного підручника,  електронного додатка для учня та з електронного гіда для вчителя, який би допомагав учителю готуватися до уроку й супроводжував би вчителя протягом всього навчального року. Як це має працювати: є сучасні технології з застосуванням Qr-кодів у підручнику, додатків, які працюють на різних платформах, смартфонах, комп’ютері”, — розповів Євген Баженков.

Запроваджуватиметься така новація поступово з 2022 року.

“Тому в наступному році ми спробуємо як пілотний проєкт на конкурс запровадити саме таку нову модель, що на конкурс буде прийматися комплект: паперовий підручник, електронний додаток та методичний посібник, теж в електронному вигляді, для вчителя”, —  повідомив директор ІМЗО.

Нагадаємо, МОН розробило проєкт нового порядку проведення конкурсу підручників. Зокрема, цей документ не передбачає анонсованих Баженковим змін.

Також заступниця міністра освіти і науки Любромира Мандзій казала про пропозицію друкувати методичний посібник для вчителя як додаток до підручника.

Джерело: https://nus.org.ua/news/novi-pidruchnyky-matymut-elektronni-dodatky/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *