• 26.10.2021 12:39

Нарада працівників психологічної служби

Чер 14, 2021

Кінець навчального року – це час аналізу зробленого та визначення перспектив діяльності на майбутнє.

Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради,  з метою підведення підсумків роботи психологічної служби за 2020/2021 навчальний рік та  визначення пріоритетних завдань на наступний навчальний рік, 14 червня 2021 року відбулася консультативна нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти.

Протягом навчального року фахівці служби постійно організовують психологічний супровід учасників освітнього процесу. Спеціалісти активно поширюють свій досвід на освітніх платформах «На Урок», «Всеосвіта» та ін.  Слід відмітити роботу психологічних служб Славгородської ЗОШ І-ІІІст., Самотоївської ЗОШ І-ІІІ., Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст. та  Чернеччинського НВК.

Під час наради психолог Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Юлія Янкова зосередила увагу присутніх на питаннях планування та документування діяльності працівників психологічної служби, упровадження в освітній процес факультативів, курсів соціально-психологічної спрямованості, підвищення рівня професійної компетентності, координації діяльності фахівців служби. Також було окреслено ряд основних завдань щодо забезпечення функціонування та своєчасного наповнення сторінок спеціалістів служби на вебсайтах закладів освіти, створення віртуальних кабінетів фахівців психологічної служби.

Окрему увагу було приділено питанню стресостійкісті учасників освітнього процесу. Значна роль у цьому процесі належить вчителям та фахівцям психологічної служби, які покликані перетворити сучасну школу на школу, дружню до дитини, створити середовище партнерства між учнем, вчителем та батьками, де учень матиме всі можливості для всебічного розвитку його потенціалу. Учасники наради розглянули шляхи подолання наслідків впливу психотравмуючих подій на особистість та основні підходи  формування стресостійкості учасників освітнього процесу.

По завершенню заходу учасники обговорили актуальні і пріоритетні завдання розвитку психологічної служби ряд та висловили побажання щодо наступних зустрічей.