• 23.01.2022 10:47

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Комунальна установа Краснопільської селищної ради

Моніторинг сформованості математичної компетентності

Гру 21, 2021

За матеріалами Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проведено дослідження результатів сформованості математичної компетентності в учнів 5 класів Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Діагностувальні роботи у двох варіантах 21 грудня 2021 року виконували учні 5-А класу, що є учасниками інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально – методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти». Зміст усіх завдань діагностувальної роботи відповідає обов’язковим результатам навчання, визначеним у Державному стандарті базової середньої освіти.

Урок, на якому учні виконують діагностувальну роботу, проводив інструктор за присутності учителя класу, який у цей час заповнював анкету і не втручався в роботу учнів.

Матеріали проведеного моніторингу (комплект  закодованих робіт  учнів,  заповнений  протокол  проведення дослідження  та заповнену анкету вчителя)  було надіслано у відділ наукового і навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» для узагальнення результатів. Оприлюдненню  підлягатимуть  лише  узагальнені матеріали дослідження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *