• 17.10.2021 02:42

Консультативна нарада фахівців психологічної служби

Вер 9, 2021

Початок  навчального року це – час нових пріоритетів, завдань, очікувань та сподівань.

Із метою планування діяльності,  визначення основних напрямів роботи          та відповідно до плану Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради 9 вересня відбулася консультативна нарада «Професійні орієнтири в діяльності фахівців психологічної служби» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти.

Під час наради учасники окреслили пріоритетні завдання служби на 2021/2022 н. р., ознайомилися з новими нормативно-правовими документами, які регулюють діяльність фахівців психологічної служби. Психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників Юлія Янкова акцентувала увагу на плануванні річної роботи та ключових засадах професійного стандарту «Практичний психолог закладу освіти», на якому має базуватися вся професійна діяльність працівника психологічної служби.

По завершенню заходу спеціалісти психологічної служби обговорили актуальні потреби учасників освітнього процесу та висловили ідеї щодо формату та тематики проведення наступних зустрічей.

Попереду цілий навчальний рік, а це – безліч можливостей для натхненної роботи!