• 17.10.2021 03:50

Другий Всеукраїнський форум щодо діяльності Центрів професійного розвитку педагогічних працівників

Тра 18, 2021

Працівники Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради 18 травня 2021 року стали учасниками Другого Всеукраїнського форуму «Забезпечення партнерської взаємодії-пріоритетне завдання директора центру професійного розвитку педагогічних працівників».

Ініціаторами проведення заходу виступили Державна установа «Український інститут розвитку освіти»  спільно з Міністерством освіти і науки України та Європейським центром імені Вергеланда.

Під час роботи заходу були порушені питання щодо забезпечення взаємодії центрів професійного розвитку педагогічних працівників із органами місцевого самоврядування, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти та іншими суб’єктами підвищення кваліфікації, керівниками закладів освіти.

Особливу зацікавленість викликав досвід роботи аналогічних установ з питань партнерства та ефективної колаборації Центрів з освітніми установами.         Щиро дякуємо Українському інституту розвитку освіти за змістовний та актуальний матеріал щодо ключових аспектів співпраці Центрів професійного розвитку педагогічних працівників.