• 26.10.2021 10:54

Дослідження результатів навчання учнів – учасників всеукраїнського експерименту

Тра 18, 2021

Із метою порівняння результатів навчання учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти, що є учасниками всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» з результатами навчання учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти, які здобувають освіту за Державним стандартом початкової загальної освіти, 18 травня 2021 року  на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради були проведені дослідження результатів навчання учнів 4 Б класу (учитель Півень Р.В.).

Дослідження передбачало виконання учнями комплексної діагностувальної роботи протягом 40 хв., зміст якої охоплював мовно-літературну, математичну і природничу освітню галузі. Урок, на якому учні виконували діагностувальну роботу, проводив  інструктор за присутності учителя класу, який у цей час заповнює анкету і не втручається в роботу учнів.

Матеріали комплексної діагностувальної роботи додаються:

Пакет документів з матеріалами дослідження (комплект робіт учнів, заповнену анкету вчителя, протокол проведення дослідження) після завершення уроку був надісланий на адресу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» м.Київ. Результати оброблення отриманих матеріалів дослідження стануть підґрунтям для розроблення методичних рекомендацій з питань подальшого впровадження концепції «Нова українська школа» в цілому по країні.