• 26.10.2021 11:05

Обласний онлайн-семінар «Формування предметної компетентності учнів з теми «Ручні гранати та поводження з ними»

Тра 20, 2021

Запрошуємо до обласного онлайн-семінару на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який відбудеться 21.05.2021 на тему: «Ручні гранати та поводження з ними» навчальної програми предмета «Захист України» для вчителів предмета «Захист України» закладів загальної середньої освіти.

Час роботи – з 10.00. Підключення до заходу відбудеться відповідно до інструкції:

– зайти 21.05.2021 о 10.00 годині на сайт Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти httр://www.sоірро.еdu.uа/

– знайти гіперпосилання на сторінку заходу в розділі «Увага!»;

– перейти за гіперпосиланням;

– узяти участь у заході.

Участь у семінарі безкоштовна.